ABOUT A CHAIR serija
ABOUT A CHAIR – universaliausia HAY baldų serija, prasidėjusi nuo kėdės ir išaugusi į išskirtinio dydžio kolekciją.
Rudeninės MUUTO dizaino perspektyvos
Visuomet labai laukiamos Muuto naujienos ir šį rudenį pasiūlo naujus požiūrio kampus bei įkvepiančias pažintis. Kviečiame domėtis ir atrasti.
HAY ankstyvojo rudens 2023 naujienos džiugina spalvomis bei išmaniu dizainu
Vasarą vaisius brandina gamta bei... naujų produktų kūrėjai! Kaip visuomet labai laukiamos danų gamintojo HAY dizaino naujienos nenuvilia ir šįkart. Kviečiame domėtis ir atrasti.
PRIE KOMANDOS VILNIUJE KVIEČIAME PRISIJUNGTI DIZAINERĮ KONSULTANTĄ (-Ę)
Brandus debiutas tarptautinėje dizaino scenoje: Audo Copenhagen
Vienas mylimiausių mūsų gamintojų praneša apie įspūdingas naujienas: Menu ir by Lassen vienija pajėgas ir nuo birželio 1 d. atgimsta nauju – Audo Copenhagen – vardu.
Sofa-lova: komfortas ir stilius be kompromisų
Stilingos, komfortiškos, patvarios ir tvarios – INNOVATION LIVING sofos-lovos užkariauja visas namų erdves! Kviečiame domėtis ir atrasti.
Innovation Living 2023 kolekcijos sutikimo dienos mūsų salonuose
Gegužės 22-27 dienomis  visiems Innovation Living gaminiams taikoma  20% nuolaida !
Open House Vilnius 2023: patogumas būti
Gegužės 13 – 14 dienomis duris atveria išskirtinė Vilniaus miesto architektūra. Kviečiame domėtis ir atrasti.
Skagerak by Fritz Hansen – su pagarba žmogui ir žemei
Su džiaugsmu pristatome naują vardą mūsų gamintojų sąraše – Skagerak by Fritz Hansen . Minimalus, žemiškas, alsuojantis skandinaviškuoju grynumu – Skagerak  prekinis ženklas kasdienį gyvenimą puošia žmogaus sukurta estetika bei natūralaus medžio grožiu. Su pagarba. 
FRITZ HANSEN: laiko neskaičiuojanti danų dizaino klasika, pavergusi italės širdį
Žymioji italų meno galerijos savininkė ir redaktorė Carla Sozzani atskleidžia, kodėl būtent spalvos ir formos lėmė jos sprendimą Arne Jacobsen sukurtus dizaino objektus apgyvendinti ir savo namuose Milane. Kviečiame domėtis ir atrasti.
&Tradition pavasario naujienų puokštėje karaliauja spalva
Penki visiškai nauji atspalviai bei originalusis Verner Panton sukurtas raštas ikoniškajam FLOWERPOT šviestuvui dovanoja gyvybę žadinančią spalvų galią. Kviečiame domėtis ir atrasti.
Ankstyvojo pavasario HAY naujienos kviečia į lauką
Intuityviai dedikuojamos labiausiai pasiilgtoms lauko erdvėms, Hay 2023 m. naujienos budina iš gilaus žiemos miego, kviečia vis dažniau praverti namų langus ar net duris. Šiluma jau ne už kalnų, tad pats laikas pasižvalgyti po lauką ir šiltojo sezono linksmybes globojančias erdves.