VYNVYTIS STUDIO x SKANDIAMO: Vakarėlis

Įsisukę į kasdienybės verpetą, mes dažnai pasvajojame apie šventes. Laukiame jų, galvojame ir planuojame. Tačiau kartais taip smagu ne laukti, o patiems susikurti šventę. Juk draugų ir artimųjų būryje netrūksta įdomių pokalbių, šiltų emocijų, skardaus juoko ir šventiškos nuotaikos. O jei veiksmas vyksta estetiškoje, įkvepiančioje aplinkoje, paskanintoje muzikos garsais, šventė virsta tikru vakarėliu!

Pristatome dar vieną VYNVYTIS STUDIO x SKANDIAMO sukurtą „Dizainas įkvepia" inspiraciją – Vakarėlis. Šį kartą skandinavų dizainui ir lietuviškajam natūralumui susėdus prie vieno stalelio, gimsta šventiška atmosfera alsuojanti, tačiau neįpareigojanti aplinka, kurioje tiesiog gera būti.

„Kiek pamenu save, visada mėgau suburti žmones, organizuoti ir aplink save kurti jaukumą. Mėgaujuosi dirbdama estetiškoje aplinkoje, kuri geba mane įkvėpti. Šiandien galiu didžiuotis erdve, į kurią telpa tiek daug: skandinaviškas minimalizmas, netradiciniai sprendimai, žydintis laukinis kiemas, bendraminčių žmonių juokas, kūryba ir šventės", – floristikai ir susibūrimams dedikuotą VYNVYTIS STUDIO erdvę pristato jos įkūrėja, Ieva Marija.

Foto: Šarūnė Zurba.
Video: Petras Skukauskas
VYNVYTIS STUDIO x SKANDIAMO
vynvytis.lt
skandiamo.lt

  

 

  

 

 

VYNVYTIS STUDIO x SKANDIAMO „Dizainas įkvepia" vakarėlio metu gimusį video rasite čia.

// Kviečiame domėtis ir atrasti!