Muuto perspektyva 2021: erdvė, kurioje tiesiog gera būti

Danų kompanijos Muuto pamatinės vertybės glūdi tradicinio skandinavų dizaino ištakose: estetika, funkcija, meistrystė bei nuoširdžios, paprastos formos. Tačiau būtent inovatyvumas bei naujų perspektyvų ieškojimas yra kompanijos varomoji jėga. Jų vizijoje – atpažįstamas, bet NAUJAS skandinaviškas dizainas, tradicija, virstanti ritualu labiau nei įsipareigojimu.

  
CONNECT SOFT MODULAR SOFA, dizainas Anderssen & Voll

Pristatydami rudens sezono naujienas, Muuto akcentuoja emocijas. Kaip mes jaučiamės erdvėje? Kurie daiktai žadina teigiamus pojūčius ir kaip dizainas gali padėti kurti erdves, kuriose tiesiog gera būti? Čia Muuto pasiūlo savo perspektyvą: „Mūsų interjerai – tai plotmė, kurioje užgimsta autentiški potyriai. Muuto namai pilni daiktų, stimuliuojančių pojūčius, spalvų, kurios pažadina prisiminimus ir emocijas. Materijų, išlaisvinančių jausmus, formų, kurios beldžiasi į mūsų pasąmonę.“

  
WAVE TRAY, dizainas CARA DAVIDE bei COVER COUNTER STOOL, dizainas Thomas Bentzen

Dalindamiesi savo vizijomis, Muuto tuo pačiu palieka ir be galo daug erdvės eksperimentuoti bei atrasti savąjį, unikalų požiūrio kampą. Juk svarbiausia – ASMENINĖ emocija erdvėje.

  
WORKSHOP TABLE 130 x 65, dizainas Cecilie Manz

„Be abejo, mūsų dizaino suvokimas – subjektyvus. Net ir lengvai suvokiamas objektas gali siųsti daugialypę žinutę, kurios išaiškinimas priklausys ir nuo jos gavėjo. Mažiausia detalė turi potencialo tapti miela ir išskirtinė: audinys, slystantis pro pirštus, įjungiamo šviestuvo garsas ar raminanti sofos spalva. Kiekvienas iš mūsų dizainą patiriame individualiai, o spalvos, formos, medžiagos bei pojūčiai įtakoja tai, kaip mes interpretuojame savo aplinką."

  
RAISE CARAFE & GLASSES, dizainas Broberg & Ridderstråle

// Visas Muuto naujienas kviečiame atrasti čia.