LINEAR: stiliaus harmonija viduje ir lauke

Gausi LINEAR šeima atveria plačias baldų pasirinkimo bei derinimo galimybes ir leidžia įgyvendinti harmoningas namų, lauko ar biuro erdvių vizijas.

   

LINEAR STEEL, dizainas Thomas Bentzen,Muuto

„Esmė – ne pats baldas, o tai ką jis mums padeda įgyvendinti” – teigia ir pats dizaineris Thomas Bentzen. Ir iš tiesų, jo sukurta baldų kolekcija LINEAR tampa nepriekaištinga platforma kokybiškam laiko praleidimui ir veikloms tiek lauke, tiek viduje. LINEAR STEEL – ir laukui tinkama kolekcijos dalis, gaminama iš metalo, LINEAR WOOD – vidaus erdvėms skirti baldai iš medžio, o LINEAR SYSTEM – modulinė, šiuolaikiškoms darbo erdvėms dedikuota versija.

      

LINEAR WOOD, dizainas Thomas Bentzen, Muuto

LINEAR pakeri paprastumu ir praktiškumu. Patogiai užlankstyti kraštai, apvalintos kojos, parankus sėdėjimo aukštis bei patvarios konstrukcinės medžiagos – šios apgalvotos detalės, kurian darnią kolekcijos visumą bei harmoningą stilistiką.

   
LINEAR SYSTEM, dizainas Thomas Bentzen, Muuto

Apgalvotos LINEAR spalvų paletės šiam dizainui suteikia monochromiško žavesio ir priklausomai nuo pasirinkto atspalvio padeda išsiskirti arba, atvirkščiai – įsilieti.

 

Susipažinkite išsamiau: https://skandinaviskiinterjerai.lt/.../linear-steel-table...