Innovation Living 2023 kolekcijos sutikimo dienos mūsų salonuose

Su džiaugsmu pasitinkame Innovation Living dizaino naujienas ir ta proga gegužės 22-27 dienomis dovanojame net 20% nuolaidą tiek jau salone esantiems, tiek ir naujai užsakomiems gamintojo baldams. 

Svarbus priminimas: visiems Innovation Living baldams suteikiama 5 metų garantija! 

Susipažinkite su Innovation Living kolekcija: Innovation Living 2023

Truputį žaismingiau, linksmiau ir spalvingiau – carpe diem! 
Dedikuota gyvenimo džiaugsmui ir spalvingoms jo akimirkoms, naujausioji Innvotion Living kolekcija kviečia mėgautis kiekviena diena ir mus supančia aplinka. Kviečiame iš arčiau pažinti ryškiausias šių metų Innovation Living kolekcijos žvaigždes. 

NEWILLA/ NEWILLA LOUNGER – erdviems ir komfortiškiems susibūrimams šeimos ar draugų būry dedikuota sofa-lova pasiūlo ne tik išskirtinį sėdėjimo komfortą, tačiau ir praktiškąsias savybes: talpią patalynės dėžę bei nuvelkamus ir skalbiamus užvalkalus.

 
NEWILLA LOUNGER ir NEWILLA, dizainas Per Weiss

NOLIS – elegantiška ir stilinga kušetė, žavinti išraiškingo charakterio ir kruopščiai apgalvotų dizaino detalių darna. Nuostabi erdvėse, kuriose norisi kompaktiško, tačiau komfortiško minkštojo paviršiaus.


NOLIS, dizainas Oliver & Lukas WeissKrogh

LUOMA – gerai apgalvotos ir elegantiškos dizaino detalės įgalina mažą, vos 150cm pločio baldą interjere palikti ryškų komforto ir estetikos pėdsaką. Šio modelio vizitinė kortelė – siauri porankiai ir akcentiniai juodos spalvos siūlių apvadai.

  
LUOMA, dizainas Per Weiss

CONLIX PATCHWORK – įkvėpta šiaurietiškojo minimalizmo, ši sofa-lova kalba apie svarbiausią pasirinkimo kriterijų ketvertą: komfortą, funkciją, dizainą ir tvarumą. Šio sezono naujiena ir galimybė realiais veiksmais prisidėti prie spalvingos ateities mūsų žemėje: išskirtiniai šio modelio audiniai yra siuvami iš gamyboje atlikusių atraižų. Pilnai nuvelkami ir skalbiami 30º temperatūroje, šie tvarūs užvalkalai leidžia pamiršti nerimą ir rūpesčius saugant sofos paviršių, mėgautis besąlyginiu komfortu.


CONLIX PATCHWORK, dizainas Per Weiss

//

SKANDINAVIŠKI INTERJERAI