HAY 2022 lauko baldų naujienos, sukurtos brolių Bouroullec


Kolekcija PALISSADE, dizainas Ronan & Erwan Bouroullec

Ronan (1971 m.) bei Erwan (1976 m.) Bouroullec vardai –  šiuolaikinio dizaino olimpo sinonimas. Jau penkiolika metų broliai kartu darbuojasi savo Paryžiaus studijoje, tačiau jų kūrybos pėdsakų apstu visame pasaulyje. Artek, Alessi, Axor Hansgrohe, Cappellini, Flos, Kvadrat, Kartell, Ligne Roset, Magis, Iittala, Mutina, Nani Marquina, Samsung, Vitra ir žinoma Hay –  talentingieji dizaino guru nenustoja stebinti įspūdingais darbais, tituluojamais skambiu, mažosios architektūros, vardu.


Dizaineriai Ronan ir Erwan Bouroullec

Specialiai Hay Bouroullec broliai taip pat yra sukūrę ne vieną įsimintiną baldų kolekciją. Tai ir praktiškoji CPH stalų bei kėdžių šeima, uniforminė ÉLÉMENTAIRE CHAIR bei ikoniška PALISSADE lauko baldų serija. Būtent pastarąją turbūt ir būtų galima išskirti kaip vieną įspūdingiausių Bouroullec studijos darbų, iš esmės pakeitusių lauko baldų estetikos suvokimą bei madas.

 
Naujasis PALISSADE PARK BENCH, dizainas Ronan & Erwan Bouroullec

PALISSADE kolekcijos pradžia buvo netikėta ir evoliucionavo iš bandomųjų brolių studijoje gimusių prototipų. Grakštūs, patvarūs, klasikinių formų, paprastos, tačiau preciziškos konstrukcijos baldai stebina kiekvienam variantui būdingais subtiliais kampų nuokrypiais, padedančiais išlaikyti besiilsintį žmogaus kūną natūralioje pusiausvyroje. 2022 pavasarį, visų PALISSADE kolekcijos gerbėjui džiaugsmui, Hay pristato ir naujausią šios serijos variantą – PALISSADE PARK BENCH. Pagamintas iš milteliniu būdu dažyto plieno, šis parko suolelis įgyvendina pirmapradžio kolekcijos elemento misiją: lyg muzikinis garsas – nuostabus solo, tačiau gebantis jungtis į didesnės apimties kompozicijas bei formas. Atkartojantis PALISSADE serijai būdingus stilistinius elementus, PARK BENCH skirtas papildyti tiek viešas, tiek ir privačias lauko ar terasos erdves.


THE BALCONY COLLECTION, dizainas Ronan & Erwan Bouroullec

Ieškodami diversijos bei universalumo, Hay ir Bouroullec taip pat pristato ir visiškai naują lauko baldų šeimą – THE BALCONY COLLECTION. Sudaryta iš valgomojo kėdės, pietų stalo, kavos stalelio bei taburetės, THE BALCONY pasiūlo itin praktiškus lauko erdvių apstatymo sprendimus. Išskirtinį charakterį šiai kolekcijai dovanoja speciali perforavimo technika, leidžianti ne tik efektyviai išskirstyti baldams tenkančią apkrovą, bet ir suteikianti ypatingo estetinio žavesio. Nors pavadinimas kolekcijos funkcinį vektorių brėžia balkono erdvės link, ši serija atliepia gerokai platesnio spektro poreikius, todėl neabejotina, kad THE BALCONY šią vasarą bus sutinkami visur: terasose, lauko kavinėse, soduose ar parkuose.

 
BALCONY CHAIR, dizainas Ronan & Erwan Bouroullec

Artėjančios šilumos nuojautos skatina atidžiau įvertinti lauko erdves ir bent jau mintyse pradėti vizualizuoti nuostabias ateities akimirkas jose. Mes esame tikri, jog naujausios Hay lauko baldų kolekcijos net ir drąsiausios vizijas netruks paversti realybe. Belieka tik sulaukti pavasario ir saulės pakvietimo vis daugiau ir daugiau laiko praleisti gryname ore.

 

Kviečiame domėtis ir atrasti! 

SKANDINAVIŠKI
INTERJERAI