ferm LIVING – naujas vardas mūsų gamintojų sąraše

Gyvenimas pilnas kontrastų. Balansuodami tarp svajonių ir realybės, mes kiekvieną dieną praleidžiame įvairiausiose aplinkose, tačiau tikrąją ramybę ir laimę patiriame ten, kur galime paprasčiausiai jausti ir būti savimi. Erdvėje, kurioje daiktai juda mūsų ritmu, kurioje kaip niekur kitur suvokiame kiekvieno objekto vertę bei reikalingumą, toje erdvėje mes patys kuriame gyvenimą ir šią erdvę taip saldžiai vadiname NAMAIS.


Rudens-žiemos kolekcija AW22, ferm LIVING

Džiaugiamės, jog nuo šiol mūsų gamintojų sąraše dar vienas nuostabus danų dizaino prekės ženklas, padėsiantis erdves paversti namais – ferm LIVING. Vedini aistros bei įkvėpimo kurti autentišką, subalansuotą aplinką, ferm LIVING pasitelkia dizaino galias, tradicijų bei patirties vediną meistrystę ir siūlo originalius produktus: baldus, tekstilės gaminius, įvairius dekoro elementus, indus, kilimus, tapetus.

  
Švietuvas ERA CHANDELIER, sofa CATENA ir stalelis MINERAL SCULPTURAL TABLE, dizainas ferm LIVING

Kompanija gimė 2006 m., jos įkūrėjos Trine Andersen namuose. Tuo metu moteris įsirenginėjo savo naujuosius namus ir, negalėdama rasti tinkamų tapetų, juos sukūrė ir pasigamino pati. Nedidelė tapetų kolekcija ir tapo pirmuoju ferm LIVING produktu, ir kaip sako pati Trine „pirmąja ferm LIVING namo plyta". Sėkmingai skaičiuojanti jau daugiau nei 15 veiklos metų, šiuo metu kompanija yra įsikūrusi pačioje Kopenhagos širdyje, nuostabios, senosios architektūros pastate, erdvėje, kurią drąsiai vadina savo namais.


Su Ferm Living 2021-2022 m. atsakingumo ataskaita susipažinti galite čia.

Vystydami veiklą, ferm LIVING ypač akcentuoja tvarumą bei socialiai ir etiškai atsakingą verslo organizavimą, todėl skiria daug dėmesio ir pastangų įgyvendinti užsibrėžtus ambicingus planus: planetai, visuomenei ir bendruomenei. Kiekvienais metais pateikdami tvarumo ataskaitą, ferm LIVING nuolat stebi savo veiksmų progresą bei efektyvumą, skaidriai pateikia faktus, nesikrato atsakomybės. Įmonė taip pat siekia paskatinti savo klientus vartoti atsakingai, todėl produktus, kurie atitinka vieną iš šių kriterijų: yra sertifikuoti GOTS/ FSC™ sertifikatais arba jų sudėtyje yra perdirbtų žaliavų, tokių kaip perdirbtas stiklas, perdirbtas aliuminis, perdirbtas popieriaus pluoštas, PET pluoštas, gaminamas iš perdirbtų plastiko atliekų, ženklina specialia RESPONSIBLE žyma. Nuostabu, kai stilinga, gali būti ir atsakinga!

 
HERMAN kėdžių kolekcija, dizainas Herman Studio bei COLLECT šviestuvų serija, dizainas Ferm Living

ferm LIVING išskirtiniai ne tik tvirtomis pamatinėmis vertybėmis, siūlomu asortimentu, tačiau ir pasirinktu įmonės veikimo principu. Kitaip nei daugelis prekinių ženklų, jie retai bendradarbiauja su išoriniais dizaineriais ir savo produktus kuria pasikliaudami vidine profesionalių dizainerių komanda. Kiekvienas naujas produktas nueina ilgą kelia, tol kol įsitvirtina nuolatinėje kolekcijoje, nes kiekvienas objektas yra kuriamas ne individualių, o komandinių pastangų dėka. „Produktus mes gaminame visi kartu. Ir visi kartu dalinamės atsakomybe už nuolat besikeičiančią progresiją, gyvą dizaino procesą. Todėl nuopelnai čia taip pat negali būti asmeniniai. Šis darbo metodas reikalauja itin stiprių darbo etikos kompetencijų ir profesionalumo, nes kūryba – be galo emocingas procesas. Dirbant komandoje kiekvienas produktas sulaukia daugiau nuoseklaus dėmesio, yra apžiūrimas daugiau akių iš kiekvieno įmanomo kampo, todėl rezultatas visuomet yra geresnis", – teigia ferm LIVING.


„Galite tai vadinti ir nuojauta ar intuicija, tačiau mes nebijome dirbti vedini būtent šio jausmo. Iš tiesų tai aiškiai apčiuopiama vidinė erdvė,
sauganti visus kada nors ragautus skonius, priimtus įsitikinimus, patirtus išgyvenimus ir prisiminimus." Ferm Living Design Team

Net neabejojame, jog ne mažiau už mus pamilsite šį nuostabų prekės ženklą, todėl kviečiame susipažinti iš arčiau.
O kad būtų patogiau, gamintojo ferm LIVING baldus, šviestuvus bei kilimus rasite skiltyje N A U J A.


DESERT LOUNGE CHAIR, dizainas ferm LIVING