Britų dizaino klasika atgimusi skandinaviškoje vaizduotėje

Dizaino studija GamFratesi ir gamintojas Gubi pristato išskirtinę sofą FLANEUR. Šios sofos įkvėpėja – britiškoji klasika – roll arm stiliaus sofa. Karaliavusi Anglijos namų svetainėse devynioliktajame amžiuje, ji iš esmės modernizavo minkštųjų baldų koncepciją. Žmonės įvertino ir pamėgo įgilintą dosnaus dydžio sėdimąją dalį poruojamą su neaukšta atramine nugarėle bei dailiai paraitotais porankiais.


Aštriu skandinaviškojo minimalizmo žvilgsniu nužvelgę puošniąją roll arm, GamFratesi pasauliui pateikia šiuolaikinę versiją: subtilesnę, tiesesnę, skaniai geometrišką ir neišmatuojamai komfortišką, ne veltui pavadintą skambiu, FLANEUR, vardu (flâneur laisvalaikis iš pranc. k.). „Mūsų siekis buvo sukurti tobulesnę archetipinės sofos versiją, kuri tuo pačiu metu atspindėtų ir klasiką, ir moderną, būtų  rafinuota bei komfortabili”, – užmojus atskleidžia kūrybinis duetas. Štai kodėl FLANEUR pasiūlo ne tik akivaizdžią minktštojo baldo funkciją, bet ir truputį daugiau.

      

Šios sofos dizaino ašis – tarpusavyje derinami moduliai, atveriantys plačias pasirinkimų galimybes kryptimis: dydis, forma, kompozicija. Gubi kūrybos direktorius bei savininkas Jacob Gubi paaiškina: „Šiandienos interjeras nepaprastai dinamiškas, pastebimas augantis modulinių baldų poreikis. Tad mes pakvietėme GamFratesi padėti mums permąstyti šių baldų tipologiją ir jie sugebėjo pakylėti modulinės sofos dizainą bei pritaikyti jį elegantiškam ir šiuolaikinam gyvenimo būdui.” Ir iš tiesų, švelniomis linijomis bei subtiliomis formomis žavinti FLANEUR alsuoja estetika ir nė iš tolo neprimena tipiškos modulinės sofos. Jungiami minimaliomis metalinėmis kabėmis, atskiri sofos segmentai darniai susilieja į vientisą, tarsi išskirtinai Jums ir Jūsų erdvei pritaikytą baldą. Pasirinktai kompozicijai unikalų pavidalą suteikia ir užvalkalų pasirinkimas: velvetas, linas, o galbūt oda? Spalva, audinio ar odos struktūra – detalės, padedančios atskleisti galutinį baldo charakterį bei  reguliuoti jo intesyvumą erdvėje. Galimybė rinktis FLANEUR variantą su nuvelkamais užvalkalais, įgyvendina aukščiausius baldų priežiūros lūkesčius bei standartus.

      

FLANEUR jau puošia mūsų Vilniaus saloną, tad kviečiame užsukti, susipažinti ir pavasariškai susižavėti!
Daugiau informacijos apie modelį rasite čia.